AKTUALITY

Nová zelená úsporám Light pro nízkopříjmové domácnosti

Místní akční skupina Vltava (území ORP Týn nad Vltavou) pomáhá rozvoji našeho regionu přímou podporou projektů i dalšími aktivitami. Poté, co jsme pomohli v podávání žádostí o tzv. kotlíkovou dotaci, jsme připraveni pomoci Vám také v případě Nové zelené úsporám Light. Prosím, věnujte pozornost uvedeným informacím po rozkliknutí článku.
NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT - Ing. Magdaléna Pavlíková, GSM: 733580739, E: pavlikova@masvltava.cz

Kdo může žádat:

  • Vlastníci nebo spoluvlastníci rodinného domu, ve kterém jsou trvale hlášeni déle než od 12. září 2022
  • Vlastníci nebo spoluvlastníci trvale obývané stavby pro rodinnou rekreaci, ve které jsou trvale hlášeni déle než od 12. září 2022

PODMÍNKA! Žadatel a všichni členové jeho domácnosti pobírají ke dni podání žádosti o dotaci starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně, nebo v období mezi 12. 9. 2022 a dnem podání žádosti pobírali příspěvek na bydlení.

 

Jak požádat o dotaci:

    Výhradně přes webové stránky systému AIS SFŽP ČR

    Žádat můžete před zahájením, v průběhu nebo po dokončení prací                                         

Příjem žádostí startuje 9. ledna 2023

Potřebujete pomoct s přípravou na podání žádosti nebo si nejste jistí? Obraťte se na nás. Kontaktní osoba: Ing. Magdaléna Pavlíková, E: info@vltavotynsko.cz, M:+420 733 580 739

Věříme, že máme podporovat místní podnikatele a řemeslníky. Patříte mezi ně? Chcete nabídnout své služby v Nové zelené úsporám Light? Neváhejte nás kontaktovat. Informaci o Vaší nabídce budeme v případě zájmu předávat žadatelům, kterým budeme pomáhat.

https://novazelenausporam.cz/nzu-light/ 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
tz-jihoceske-mas-umetou-obyvatelum-obci-v-kraji-cestu-k-penezum-z-nove-zelene-usporam-light.pdf 875.3 Kb