Archiv

Projekt Sousední světy – nachbarwelten – pozvánka na seminář

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem z Plzně srdečně zve učitele mateřských a základních škol, školních družin a všechny, kteří pracují s dětmi ve věku od 3 do 8 let a chtějí ve svých zařízeních uskutečnit česko-německé jazykové a mediální projekty.

Na Regionální informační den (nejen) pro pedagogy, Přeštice 20. 5. 2017 je možné se přihlašovat do 10. května 2017zde.
Na semináři Vám představí projekt Sousední světy – Nachbarwelten a  práci medinautů, příklady česko-německé spolupráce v praxi (partnerské školky), získáte také tipy na realizaci česko-německých jazykových a mediálních projektů, dozvíte se, jaké jsou zkušenosti s jejich realizací. Informace o možnostech financování přeshraničních projektů podá referent Česko-německého fondu budoucnosti.
Na česko-německém semináři (simultánní tlumočení zajištěno) máte možnost vyměnit si své profesní zkušenosti s kolegy ze sousední země, popř. učinit první krok k navázání přeshraniční spolupráce. Více informací o semináři včetně programu naleznete zde, přihlašovací formulář zde. Seminář je akreditován v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.

Pro další informace a dotazy kontaktujte Evu Danielovou, pedagogickou pracovnici, email: danielova@tandem-org.cz, tel.: +420 377 631 490.